Ul. Walerego Wróblewskiego 13, 59-700 Bolesławiec
sprzedaz@probitasinvest.pl
784 000 182

Informacje

Probitas > Informacje

Prestiżowe lokalizacje
x

Kierując się troską o Państwa komfort staramy się wybierać atrakcyjne lokalizacje. Nasz Zespół stale analizuje kierunki rozwoju poszczególnych dzielnic Wrocławia jak również innych miast w Polsce.

Skupiamy się na tym, by wokół terenów, które wybieramy na nasze inwestycje nie powstawały obiekty mogące zaburzyć pierwotną koncepcję inwestycji. Niezależnie od tego czy realizujemy budowę biurowca czy obiektów mieszkalnych przyszły inwestor może spać spokojnie. Nasza firma współpracuje z renomowanym wrocławskim studiem architektonicznym. Przy projektowaniu inwestycji skupiamy się na połączeniu funkcjonalności z nowoczesną bryłą budynków. Starannie aranżujemy każdy metr przestrzeni by maksymalnie zadbać o komfort jej przyszłych użytkowników.

KONTAKT

0

Nasze Inwestycje

0

Zrealizowanych m²

0

W realizacji m²

0

Sprzedanych mieszkań

WIZYTA NA BUDOWIE

Zapewniamy Państwu rzetelne i aktualne informacje na każdym etapie realizacji inwestycji. W przypadku chęci bliższego przyjrzenia się budynkom w trakcie budowy prosimy o wcześniejszy kontakt. Ze względów formalnych, takie spotkanie wymaga zgody kierownika budowy. Ważne jest dla nas Państwa bezpieczeństwo. Dlatego też przed wejściem na teren budowy zapewniamy Państwu krótkie szkolenie instruktażowe dotyczące sposobu poruszania się i zagrożeń, które mogą wystąpić na placu budowy.

WYSOKIE STANDARDY REALIZACJI

Dbamy o to, aby materiały użyte do budowy i wykończenia inwestycji były najwyższej jakości. Chcemy zapewnić Państwu maksimum spokoju na jak najdłuższy czas. Nasz Zespół dokłada wszelkich starań by wszystkie elementy współgrały ze sobą tworząc spójny obraz.

Profesjonalizm – to nas wyróżnia.

UMOWA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nieruchomości to dla większości naszych klientów poważna inwestycja. Dlatego działamy zgodnie z procedurami stosowanymi w renomowanych firmach deweloperskich. Pragniemy zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa – to dla nas priorytet. Zwracamy szczególną uwagę by zapisy w naszych umowach nie zawierały klauzul niedozwolonych, które mogłyby narazić Państwa na dodatkowe, nieprzewidziane koszty. Dopuszczamy możliwość zmian zapisów umowy jedynie wtedy, gdy nie są one zagrożeniem dla całej inwestycji. Jesteście Państwo dla nas Partnerem. Państwa zaufanie to dla nas priorytet.

RZETELNOŚĆ I BOGATE DOŚWIADCZENIE

Probitas Invest to spółka zbudowana w stu procentach na polskim kapitale. Udziałowcami grupy są inwestorzy, którzy dotychczas projekty deweloperskie realizowali głównie na rynku niemieckim. Dobre praktyki i doświadczenie zdobyte na rynkach zachodnich a także stabilny kapitał i atrakcyjne lokalizacje działek gwarantują bezpieczeństwo inwestowanych przez Państwa środków.

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!