Ul. Walerego Wróblewskiego 13, 59-700 Bolesławiec
inwestycje@probitasinvest.pl
784 000 182

Inwestycje

Probitas > Inwestycje

Franki Housex

Franki House to nowa inwestycja Probitas Invest powstająca w południowo-wschodniej części Wrocławia. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wymarzonego dla siebie i rodziny mieszkania w cichej i spokojnej okolicy oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Inspiracją do powstania i zaprojektowania inwestycji była chęć stworzenia miejsca łączącego wszystkie kojarzące się z własny domem wartości – przytulne, domowe ognisko, spokój, bezpieczeństwo i komfort dla wszystkich jego mieszkańców. Dlatego też Franki House łączy wyjątkową architekturę z funkcjonalną i estetycznie zaprojektowaną do zamieszkania przestrzenią.

Sprawdź

Willa Złotnickax

Willa Złotnicka to kameralne osiedle zlokalizowane na wrocławskich Złotnikach, wzorujące się elegancją zabudowy dwudziestolecia międzywojennego. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących prywatność i ciszę, zlokalizowane w bliskiej odległości parku Złotnickiego i Leśnickiego

Zamknięty kompleks składa się z trzech budynków dziewięcio i dwunastorodzinnych, w których znajduje się 30 przestronnych mieszkań. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza i dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdzie się również garaż podziemny i komórki lokatorskie.

Inwestycja w całości zrealizowana.

Sprawdź

Willa Krzemieniecka x

Willa Krzemieniecka to inwestycja skierowana do ludzi poszukujących nowoczesnej i praktycznej przestrzeni życiowej w bezpośredniej bliskości centrum Wrocławia.

Wszystkie oferowane mieszkania pozwalają na indywidualną aranżację rozkładu, a także wyposażone są w instalację umożliwiającą prostą rozbudowę do systemu „inteligentnego domu”. Jasne, dobrze zaprojektowane i wykonane budynki znajdują się przy ulicy Krzemienieckiej. Lokalizacja ta gwarantuje bezproblemową komunikację z centrum oraz bliskość przedszkoli, szkół i uczelni wyższych.

Sprawdź

Co mówią o nas klienci?x

Podjęliśmy decyzję o przeprowadzce do Wrocławia i zakupie mieszkania. Pracownicy firmy Probitas byli bardzo pomocni podczas całego procesu zakupowego. Współpraca układała się pomyślnie, z pełnym zaangażowaniem biura sprzedaży. Dziękujemy za pomoc i polecamy. Asia i Tomek
Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt z biurem sprzedaży. Jestem zadowolona z mojego wyboru i polecam współpracę z tym deweloperem. Barbara

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!