Ul. Walerego Wróblewskiego 13, 59-700 Bolesławiec
sprzedaz@probitasinvest.pl
784 000 182

Inwestycje

Probitas > Inwestycje

Ogrody Kiełczówx

Kameralne osiedle OGRODY KIEŁCZÓW w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej oferuje przestrzeń przyjazną dla mieszkańców. Wyjątkowa wysmakowana architektura i reprezentacyjne części wspólne tworzą spójną całość.

Wyróżniliśmy osiedle nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami, które będą generować realne oszczędności. Miejsca parkingowe nie pomniejszają powierzchni domów, a funkcjonalne układy pomieszczeń minimalizują straty powierzchni na ciągi komunikacyjne. Ogrody do 590 m2 powiększają naszą przestrzeń życiową, uspokajają i wyciszają, tworzą dobre miejsce do życia oraz dostarczają wiele satysfakcji. Kup dom w OGRODACH KIEŁCZÓW  i zyskaj to co najcenniejsze spokój, bezpieczeństwo i swoje miejsce na ziemi, zamieszkaj piękniej, wygodniej i nowocześniej.

Ogrody Kiełczów

Franki Housex

Franki House to inwestycja Probitas Invest, która powstała w południowo-wschodniej części Wrocławia. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wymarzonego dla siebie i rodziny mieszkania w cichej i spokojnej okolicy oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Inspiracją do powstania i zaprojektowania inwestycji była chęć stworzenia miejsca łączącego wszystkie kojarzące się z własny domem wartości – przytulne, domowe ognisko, spokój, bezpieczeństwo i komfort dla wszystkich jego mieszkańców. Dlatego też Franki House łączy wyjątkową architekturę z funkcjonalną i estetycznie zaprojektowaną do zamieszkania przestrzenią.

INWESTYCJA ZREALIZOWANA I SPRZEDANA W CAŁOŚCI

Willa Złotnickax

Willa Złotnicka to kameralne osiedle zlokalizowane na wrocławskich Złotnikach, wzorujące się elegancją zabudowy dwudziestolecia międzywojennego. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących prywatność i ciszę, zlokalizowane w bliskiej odległości parku Złotnickiego i Leśnickiego

Zamknięty kompleks składa się z trzech budynków dziewięcio i dwunastorodzinnych, w których znajduje się 30 przestronnych mieszkań. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza i dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdzie się również garaż podziemny i komórki lokatorskie.

INWESTYCJA ZREALIZOWANA I SPRZEDANA W CAŁOŚCI

Willa Krzemieniecka x

Willa Krzemieniecka to inwestycja skierowana do ludzi poszukujących nowoczesnej i praktycznej przestrzeni życiowej w bezpośredniej bliskości centrum Wrocławia.

Wszystkie oferowane mieszkania pozwalają na indywidualną aranżację rozkładu, a także wyposażone są w instalację umożliwiającą prostą rozbudowę do systemu „inteligentnego domu”. Jasne, dobrze zaprojektowane i wykonane budynki znajdują się przy ulicy Krzemienieckiej. Lokalizacja ta gwarantuje bezproblemową komunikację z centrum oraz bliskość przedszkoli, szkół i uczelni wyższych.

INWESTYCJA ZREALIZOWANA I SPRZEDANA W CAŁOŚCI

Co mówią o nas klienci?x

Podjęliśmy decyzję o przeprowadzce do Wrocławia i zakupie mieszkania. Pracownicy firmy Probitas byli bardzo pomocni podczas całego procesu zakupowego. Współpraca układała się pomyślnie, z pełnym zaangażowaniem biura sprzedaży. Dziękujemy za pomoc i polecamy. Asia i Tomek
Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt z biurem sprzedaży. Jestem zadowolona z mojego wyboru i polecam współpracę z tym deweloperem. Barbara

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!